Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

  • 20 Kasım 2018
  • Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru için yorumlar kapalı
  • 294 kez görüntülendi.
Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Ebru Şallı ile Zinde Kal

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Ebru Şallı ile Zinde Kal ile artık istediğiniz gibi zinde kalıp daha fit ve daha ince bir fiziğe sahip olmaya hazırmısınız. Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan KANAL D’nin yeni programı Ebru Şallı ile Zinde Kal yakında başlıyor.

Ünlü mankenler den bir olan ve sunuculukta da başarılı olan sportmen yapısı ve güzelliğiyle Kanal D ekranların dan karşımıza geçecek olan Ebru Şallı fitness ve en iyi zinde kalma teknikleriyle sizler için geliyor.
Türkiye’de daha önce böylesi yapılmadı en iyi ve en sağlıklı kadın programların dan biri olmaya şimdiden aday olacak bu proje ile sağlıklı yaşam ,spor,doğru beslenme,diyet ve güzellğe dair her şey bu programda ve yakında başlıyor….

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Ebru Şallı ile Zinde Kalmaya Hazırmısınız?

* Sağlık
* Spor
* Diyet ve Doğru Beslenme
* Güzellik ve Eğlence

Her şey bu program da şimdiden sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Daha zinde bir yaşam için sağlıklı beslenmek ve düzgün bir fiziğe sahip olmak için işte bir fırsat…

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru Formu

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Ebru Şallı ile Zinde Kal programına katılmak için yapmanız gereken tek şey Ebru Şallı ile Zinde Kal başvuru formu ve bu formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız.Doğru duydunuz işte bu kadar kolay Ebru Şallı ile Zinde Kal başvuru formunu doldurmanız dahilinde sizde birer katılımcı olacak ve sağlık yaşamın sırlarına ortak olacaksınız.

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Şimdi BURADAN başvuru formuna ulaşarak başvurularınızı yapın ve sağlık bir yaşamın sırlarına katılın.Ebru Şallı ile Zinde Kal başvuru formunuzun sonucu sizlere bırakmış olduğunuz iletişim numaralarından geri dönüş sağlanarak iletişime geçilecektir

Bir önceki yazımız olan Pregnancy başlıklı makalemizde 10st week of pregnancy, 11st week of pregnancy ve 12st week of pregnancy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ