Elsa Frozen

  • 15 Ekim 2018
  • Elsa Frozen için yorumlar kapalı
  • 481 kez görüntülendi.
Elsa Frozen

Elsa Frozen

2017 yılından bu yana çocukların en sevdiği karakterler arasına hızlı bir girişi yapan elsa frozen (elsa karlar ülkesi şimdilerde inanılmaz bir ticaret kapısı haline geldi kız çocukların ilgili bakışlarla gözlerini kırpmadan izledikleri çizgi flimler arasında bir çok karakter var fakat kız çocukları 2017 yılından bu yana hiç kaçırmadan takip ettikleri Elsa karlar ülkesi yani Elsa frozen esnafa da yaradı. Bir çok ürün çıkarılan elsa frozen şu sıralar esnafın ve tüketicinin yüzünü güldürüyor.

Elsa Frozen Çizgi Filmi ( Elsa karlar ülkesi )

elsa karlar ülkesi

Elsa karlar ülkesi

Hikaye Özet

Elsa büyük bir sarayda ki bir kralın tatlı küçük iki kızından biridir. Kralın bir kızının adı Elsa diğer kızının adı Anna dır. Doğuştan bir büyü yeteneğine sahip Elsa istediği şeyi buz ve kara dönüştürebiliyor.İlk etapta eğlenceli olan bu büyü daha sonra başına bağzı felaketler açıyor öncelikle kardeşi Anna ile bir gece kardan kuleler ve karden adam yapmak için oyun oynamaya başlarlar daha sonra oyun esnasında Elsa yanlışlık bir buz parçası fırlatır kız kardeşi Anna nın yüzüne gelir ve saçınınve kafasında bir kısım donma gerçekleşir.Bunu gören kral ve kraliçe hemen Anna’yı tedavi için ormanda yaşayan bağzı değişim orman insanlarının yanına götürür orda tedavi olur ve Elsa’ya kar büyüsünü ve Anna ile oyun oynamasını yasaklar. Ve zaman sonra ikiside yetişkin bir kız olur Elsa büyük olduğundan dolayı babasından sonra sarayın kraliçesi olur ve macera böyle devam eder….

elsa ürünleri

Elsa ürünleri

Elsa Ürünleri

Çocukların ve özellikle kız çocuklarının vaz geçilmezi haline gelen Elsa karakteri şimdilerde esanafların da yüzlerinin güldürüyor. Çocukların vaz geçemedikleri bir karakter haline gelen Elsa şimdi ise elbiseleri,havluları,halıları,yastık kılıfları,taçlar,tokalar,ayakkabılar, yani aklınıza gelecek herşey de görme imkanınız var.Kısa zamanda piyasada yüzleri bile güldürmeyi başardı hem tüketici hemde esnaf için Elsa önemli bir faktör haline geldi

Elsa Ürünleri Mağazaları

Çocukların severek takip ettikleri Elsa karakterinin bu sıralar esnaflarda aşırı ilgi duyulan bir marka haline gelmesi çocukların yüzünü güldürdü.alış veriş merkezlerinde çocuk grubu satan firmaların çoğunluğunda,halı satıcılarında çocuk mobilyalarında, çocuk havlu bornoz gruplarında ünlü markaların çocuk bölümlerinde açıkçası aklınıza gelebilecek bir çok yerde bulma imkanınız vardır.

elsa kalemlikler

Elsa kalemlikler

elsa elbiseleri

Elsa elbiseleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

elsa ayakkabılar

Elsa ayakkabılar

elsa okul ürünleri

Elsa okul ürünleri

Elsa yatak ve nevresim takımları

Elsa yatak ve nevresim takımları

Elsa çantaları

Elsa çantaları

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye Başvuru başlıklı makalemizde o ses türkiye ve o ses türkiye başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ