Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma

  • 05 Şubat 2012
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma için yorumlar kapalı
  • 4.457 kez görüntülendi.
Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma

Esenyurt Devlet Hastanesi Misyonu

2008 Yılın da hizmete açılmış olan hastanemizin uzman doktorları ve yeterli düzey de ekip ve ekipmanları ile bugüne kadar vatandaşlarımızın hizmetin de olmasının sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Önce sağlık plotikasını kendimize ilke edinmiş bir hastane olarak sağlıklı yaşam kalitesinin üst düzeye çıkması için daha çok çalışıp daha çok emek vermeye çalışıyoruz. Bilmenizi isteriz ki Esenyurt devlet hastanesi hizmet kalitesinin üzerine her geçen gün bir yenilerini ekleyerek standartların üzerinde bir hastane ortamı yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Esenyurt Devlet Hastanesi

İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Esenyurt Hastanesi olarak misyonumuz, Halkın yaşam kalitesini geliştirmek ve tıbbın daha fazla gelişmesi için ; Vicdani etik  bilimsel ve ilkelerden orta seviyede sunmadan açık,  güvenilir, dürüst, bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak ve internetten esenyurt devlet hastanesi randevu alma hizmetini gerçekleştirmek.

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu

24 saat durmadan hergün gün boyunca personelleri ölçme, eğitim, ve sağlıklı yaşam için yöntemleri tüm yöntemleri  kullanarak sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi gerçekleştiren bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek. Hastanemizin randevu sistemleri Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Baknlığının  aldığı kararın akabinde MHRS online randevu sistemi  ve 182 sağlık bakablığı çağrı merkezi müşteri temsilciliğinden yapılmaktadır

Randevu Alma Anlatımı;

Esenyurt Hastanesi için
İlk Adım Olarak: http://78.188.35.122:1967/erandevu_site/Default.aspx Siteye Giriş Yapıyoruz.

TC Kimlik Numaranız : yazan yerde T.c Kimlik Numaranızı Eksiksiz Bir Şekilde Giriyouz.

Doğum Yılınız: Doğduğunuz Yılı Boşluksuz Bir Şekilde Yazıyoruz.

Güvenlik Kodu: Yazan Yerde Sağ tarafında Bulunan Resimdeki Kodu Giriyoruz.

Randevu için Resimli Anlatım

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma İle İlgili Sorunuz Yorumla Sorabilirsiniz En Kısa Zamanda Size Çözüm Bulabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Vakıf Gureba Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde bezmialem randevu ve vakıf gureba randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ