Eyvah Düşüyorum Başvuru

  • 12 Ekim 2018
  • Eyvah Düşüyorum Başvuru için yorumlar kapalı
  • 387 kez görüntülendi.
Eyvah Düşüyorum Başvuru

Eyvah Düşüyorum Başvuru

 

Ekranların sevilen programı eyvah düşüyorum yarışması yeniden başlıyor. Star Tv ekranların da  bomba gibi geri dönüyor. Ekranların sevilen yarışma programı eyvah düşüyorum en iddaalı yarışmacılar ile ve tabi ki ekranların en komik adamlarından biri ve sevilen yüzü olan BKm mutfak oyuncuların dan Onur Buldu ile çok neşeli ve keyifli bir yarışma programı bizleri bekliyor . Onur Buldu’ nun sunumuyla ekranlara dönüş yapan ve içerisinde farklı ve eğlenceli  bölümleriyle  kahkaha tufanı bir yarışma programı eyvah düşüyorum başlıyor. Daha önce Eser yenenlerin sunumu ile izlediğimiz ve ekranlara kitlendiğimiz yarışma programı Onur Buldu ile ayrılamayacağınız bir konsept olarak yer almaya hazırlanıyor.

Eyvah Düşüyorum Başvuru

 

Eyvah Düşüyorum Başvuru Formu

Ekranlara hızlı ve bomba gibi yeni sezon girişi yapan eyvah düşüyorum Sevilen oyuncu ve sevilen sunucu Onur Buldu ile kahkaha tufanı yarışma programı eyvah düşüyorum hem eğlenmeye hem de yarışmaya rakiplerinizi saf dışı bırakarak büyük  ödülü kazanmaya varmısınız. Eğer sizler de yarışmak ve kazanmak istiyorsanız. Hem eğlenmek hem de bir anı olarak hatıra bırak istiyorsanız bunların yanı sıra birde büyük ödülü kazanmanız artık çok yakın şimdi başvuru yapın hem yarışarak eğlenin hem de büyük ödülü kazanın şimdi yapmanız gereken tek şey başvuru yapmak peki başvuru için ne yapmanız gerekir katılım koşulları nelerdir. Katılmaya hak kazanan  yarışmacıların yapması gerekenler nelerdir.

Şimdi eyvah düşüyorum başvurusu yapmak için izlemeniz gereken yollar .Eyvah düşüyorum başvuru yapmak için öncelikle Star Tv web sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir . Başvurularınız online olarak yapmaktasınız  eyvah düşüyorum başvurusunu yaparken kesinlikle bilgilerinizi eksik ve hatasız doldurmanız gerekmektedir. Kimlik ve İletişim bilgileri hatalı olmamalıdır. Aksi taktir de yapılan başvurular geçersiz sayılacak ve yarışmaya katılım sağlayamayacaksınız.

Star Tv ekranlarında başlayacak olan eyvah düşüyorum yarışması başvuru ve başvuru sonucu öğrenmek ve takip etmek için için yapmanız gerekenler

Başvurunuzu eksiksiz doldurun ve tamamladıktan sonra  başvuruyu onayla demeniz yeterli olacaktır

Eyvah Düşüyorum Başvuru

 

” Startv.com.tr/program/eyvah-dusuyorum/başvuru ”

 

Yarışma ve Ödül Hakkında

Eyvah düşüyorum yarışması toplam 1 asıl olmakla toplam 11 yarışmacıdan oluşmaktadır .Merkezi asıl olan yarışmacı üzerinden yarışılarak tek tek rakiplerini elemeye yani format gereği düşürmeye çalışıyor eğer onlardan biri onu düşürürse zaten kaybediyor. Tabi ki bu düşürme işlemi sorulan sorulara doğru cevap vermekle gerçekleşiyor . Bütün rakiplerini elemek için keyifli eğlenceli ve Onur Buldu’nun mizahsel sunumuyla tabir ile kahkaha tufanı bir yarışma çıkarıyor .Yani açıkçası hem bilginize hem de hızlı cevapla becerisine sahipseniz ve eğlenmeyi seviyorsanız tam aradığınız bir yarışma programı Yarışmanın formatın da rakiplerini eleyerek eyvah düşüyorum yarışmasından tam olarak 250 Bin Türk Lirası Kazanıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Yüreğin Kadar başlıklı makalemizde Yüreğin Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ