Güle Güle Oturun Başvuru

  • 06 Aralık 2018
  • Güle Güle Oturun Başvuru için yorumlar kapalı
  • 524 kez görüntülendi.
Güle Güle Oturun Başvuru

Güle Güle Oturun Başvuru

Güle Güle Oturun Başvuru 2018

Güle Güle Oturun Yarışma programı Tv8 ekranlarında devam ediyor Türkiye’nin bilinen ve en tanınan mimarlarından biri olan Selim YUHAY muhteşem sunumu ve muhteşem yaratıcılıklarıyla sunulan yarışma programında evlerinizin görünümleri tamamıyla değişiyor yaratıcı fikirleri ve mükemmel bakış açısıyla adeta evleri baştan yaratıyor. Türkiye’nin en çok izlenen ve en çok sevilen televizyon kanallarından biri olan TV8 ekranlarında perşemebe ve cumartesi günleri ekrana gelen güle güle oturun yarışma programına katılım sağlamak için yapmanız gerekenler ve katılım sonuçları hakkında bilmeniz gerekleri kısaca sizlere paylaşacağız.Şimdi sizler için güle güle oturun başvuru hakkında bilgiler vereceğiz.

Güle Güle Oturun Başvuru

Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Production House’un katılımlarıyla ve ünlü mimar Selim YUHAY muhteşem sunum ve tasarımlarıyla TV8 ekranlarına gelen güle güle oturun yarışma programına katılım sağlamak ve hayalinizdeki evi oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey güle güle oturun başvuru formunu doldurmanız ve katılım sağlamanız gerekmetedir. Güle güle oturun başvuru formunu eksiksiz ve tam olarak doldurum yeniden tasarlanması gerekn alanlarınızın resimlerini ekleyerek başvuru formunuzu doldurmanız gerekmektedir.En önemli hususlardan bir tanesi güle güle oturun başvuru formunu doldururken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.Aksi takdirde başvurunuz onaylanmaya bilir.

Güle Güle Oturun Başvuru

Tv8 Resmi Web sitesi

Güle güle oturun başvuru Formu Link ” http://www.tv8basvuru.com/basvuru/gule-gule-oturun/1″

Güle Güle Oturun Başvuru

 

Bir önceki yazımız olan Aileler Yarışıyor Başvuru başlıklı makalemizde aileler yarışıyor, aileler yarışıyor 2018 ve Aileler Yarışıyor Başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ