Hadi Bilgi Yarışması

  • 12 Kasım 2018
  • Hadi Bilgi Yarışması için yorumlar kapalı
  • 287 kez görüntülendi.
Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması Nedir ? Şu sıralar gündeme damga gibi vuran ve sezona hızlı bir başlangıç yapan oturduğunuz yerden yarışa bileceğiniz mobil uygulama üzerinden hem eğlenip hemde kazana bileceğiniz ve Türkiye de daha önce böyle bir yarışma programına rastlamadığınız hadi bilgi yarışması her gün artan ödüllerle hem eğlenip hemde para kazanabilirsiniz.

Turkcell Bit uygulamasının ortak yapımıyla başlatılan Türkiye’nin ilk ve tek online mobil yarışma programı olan hadi bilgi yarışmasına sizlerde katılmak ve kazanmak isterseniz yapmanız gerekenler çok kolay şimdi sizler için hadi bilgi yarışmasına katılım için yapmanız gerekenleri anlatacağız ama önce kısa bir bilgi vermek isteriz.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin en önemli telekominikasyon firması olan Turkcell’in Bip ve Vipme uygulamalarının birlikte tasarlamış olduğu ortak online mobil yarışma programıdır.Canlı ve gerçek sunumlarla aynı anda milyonlarca insanın katılım sağladığı ve Canlı para kazanma imkanı sağlayan bir yarışma programıdır her gün 2 adet yarışma programı yapılmaktadır minimum ödül 6 Bin Türk Lirası olmakta ve her gün Türkiye’nin en önde gelen firmalarının sponsorluğu dahilin de ödüller git gide artmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması Türkiye’nin en güzel tiyatro oyuncusu güzel ve güler yüzlü sunucuların dan biri olan Müge Boz’un sunumuyla her gün 2 defa olmak üzere hadi bilgi yarışması mobil ekranlarınıza gelmektedir.Birinci yarışma 12:30 ve iknci yarışma 20:30 başlamaktadır .Peki Türkiye’nin ilk ve tek online mobil yarışma programı olan hadi bilgi yarışmasına katılım sağlamak için ne yapmamız gerekir sorusunun cevabına gelince şimdi sizlere hadi bilgi yarışmasına nasıl katılacağınız ve nasıl yarışacağınızı ve nasıl kazanacağınızı anlatacağım.

Hadi Bilgi Yarışması Katılım Sağlamak

Hadi bilgi yarışmasına katılım sağlamak ,yarışmacı olmak ve sizlerde kazanmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit ilk yapmanız gereken telefonunuzun uygulama indirme ekranlarınız  dan Hadi yarışma programının mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.Daha sonra cep telefonu numaranız ile hadi bilgi yarışmasına katılmak için üye olmanız gerekmektedir.Üyelik işleminizi tamamladıysanız.Artık sizde bir hadi bilgi yarışması katılımcısınızdır.Bundan sonra yapmanız gereken tek şey yarışma saatinden 2 dakika önce uygulamanızı açmanız ve yarışma saatini beklemeniz gerekmektedir.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi bilgi yarışması mobil uygulamasını indirdikten sonra karşınıza gelen uyarılardan (hadi bilgi yarışması size bildirim göndermek istiyor ) yazısını ekranınız da gördüğünüz zaman izin ver butonuna basmanız halinde yarışma saati yaklaştığında uygulama size bildirim gönderecektir ve hadi bilgi yarışması başlama saatinde yarışma ekranınızı açmış olursunuz

Hadi bilgi yarışması mobil uygulaması android işletim sahibi iseniz Google Play den hadi bilgi yarışması yazmanız yeterli olacaktır ve ücretsiz indirme işlemi yapabilirsiniz

İOS işletim sistemine sahipseniz App Store ye hadi bilgi yarışması yazmanız yeterli olacaktır ve ücretsiz indirme işlemi yapabilirsiniz

Hadi Bilgi Yarışması Kuralları ve Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’ ilk ve tek online mobil bilgi yarışması olan hadi bilgi yarışmasına katılmak isteyen katılımcıların bilmesi gerekenler ve kurallar şu şekildedir. Hadi bilgi yarışması gerçek para ödüllü ve online katılım sağlaya bileceğiniz bir yarışma programıdır.

Bu yarışma 12 sorudan oluşmakta ve katılımcıların 12 soruya da doğru cevap vermeleri gerekmektedir. 12 Soruyu doğru cevaplayan hadi bilgi yarışması katılımcılarının kazananlarına ödül bölüştürülmektedir. Örneğin minimum 6 bin Türk lirası ödül veren yarışmanın 12 soruya doğu cevap verenlerin sayısı 100 kişi ise kazanan katılımcıların alacağı ödül tutarı 600 Türk lirasıdır. Yarışmada kazanılan paraların toplamı 20 Türk Lirasını geçtiğinde belirlemiş olduğunuz banka hesap numaranıza otomatik olarak ödeme yapılmaktadır. Yarışma için hergün bir ip ucu verilmekte ve o ip ucu ile bir soruyu garanti altına almış oluyorsunuz aynı zamanda hadi yarışması için bir de joker imkanı var bir soruda kullanabileceğiniz jokerinizi kazanmak için de referans kodunuzla bir arkadaşınızı davet etmeniz gerekmektedir.

 

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması joker kazanma hakkında bilmeniz gerekenler şu şekildedir. Üye olduktan sonra sizlere bir referans kodu verilmektedir bu kodu bir arkadaşınızı davet ederken hadi bilgi yarışması referans kodu ile üye olması halinde joker kazanmış olacaksınız bu işlem için ne kadar üye o kadar joker anlamına gelmektedir. Ve aynı zamanda bazı Türkiye’nin önde gelen internet alışveriş sitelerini takip ettiğiniz zaman onlarda sizlere hadi bilgi yarışması joker hakkı vermektedir.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması İpucu

Hadi bilgi yarışması ipucu almak için yapmanız gerekenler instagram sayfanız dan öncelikle #hadi.ipucu sayfasını takip etmeniz gerekmektedir.Daha sonra gün içinde sayfayı ziyaret ederek her yarışma için verilen hadi bilgi yarışması ipucunu alabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanmak İçin

Hadi – Bilgi Yarışması çok eğlenceli, sen de oynamalısın. Kayıt olurken referansına benim kullanıcımı “scarface86” yaz lütfen.”

Bir önceki yazımız olan Fatura Ödeme başlıklı makalemizde D-Smart Fatura Ödeme, DigiTürk Fatura ödeme ve Doğalgaz Fatura Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ