Hayatta Herşey Var Canlı izle

  • 11 Haziran 2020
  • Hayatta Herşey Var Canlı izle için yorumlar kapalı
  • 46 kez görüntülendi.
Hayatta Herşey Var Canlı izle

beyaz tv izle ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan program beğenilerek izlenmektedir. Programın haftalık yayını içinde, her Pazartesi günü burçlarla ilgili yorumlar ve bilgiler verilmektedir. Program konuğu ise ünlü Astrolog Nuray Sayarı’dır. Nuray Sayarı, 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 40 günlükken geçirdiği havale sonucunda öldü sanılarak morga kaldırılmış daha sonra ölmediği anlaşılmıştır. Eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Kahire’de Astrolaji eğitimi almıştır. Hindistan’a giderek kendini geliştirip, farklı yöntemler öğrenmiştir. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlamış ve işinde uzmanlaşmıştır. İnanışına göre insan hayatındaki düşüncenin gücüne inanarak, enerji taşındığını savunmaktadır. Her şeyin pozitif düşünceye bağlanmalı diyen Astrolog bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek insanlara yardımcı olmaktadır.

Programın Salı günlerinde ise sağlığımızla ilgili çarpıcı sorular ve açıklamalar yapılmaktadır. Çarşamba günleri ise Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı ile programın akışı devam etmektedir. Zafer Akıncı 1974 Sivas doğumludur. 1998 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Fizik öğretmenliğinden mezun olmuştur. 2005 yılında yüksek lisansını İstanbul Ticaret Üniversitesinde Uygulamalı Psikoloji üzerine yapmıştır. Daha sonra tamamladığı diğer lisanslar ise, İstanbul Teknik Üniversitesinde İnsan kaynakları Yönetimi üzerine yüksek lisans, Ahmet Yesevi Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon üzerine bir yüksek lisans ve Anadolu Üniversitesinde sosyoloji bölümünde başka bir lisans eğitimini tamamlamıştır. 2015 yılında Meksika’da Universidad Azteca’da Gelişim Psikolojisi üzerine doktora yapmıştır. Verdiği tez ise “Dikkat eksikliği problemlerinde bilişsel gelişim eğitiminin etkinliği ve en etkin olan bilişsel gelişim yönteminin tespit edilmesi” adlı tezdir. Bu programda, insanlara hayatlarını şekillendirmek, yön vermek gibi psikolojik konularda yardımcı olmaktadır.

Perşembe günleri ise Evlilik Terapisti Selin Karacehennem, konukların soru ve cevaplarına yön vermek için bulunmaktadır. Selin Karacehennem İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çocuk Psikolojisi Bölümü’nden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi’nde asistan olarak master yapmıştır. Amerika’ya giderek Evlilik İlişkisi ve Yaşam Koçluğu eğitimi almıştır. Burada 25 sene yaşadı. 1997 yılında en başarılı 200 kadın arasına girmiştir. 2000 yılında da Türkiye’ye gelmiştir.

Cuma günleri ilahiyatçı Vehbi Güler ile dinimiz hakkında sohbetler yapılmaktadır. Vehbi Güler 1960 yılında Konya’da dünyaya geldi. İmam Hatip Lisesi mezunudur. Babası Çumra Ulu Cami imamıdır. Tahir Büyükkörükçü Hoca’nın yanında dini eğitimini tamamladı. Evli ve iki çocuk babasıdır. Programda dini sohbetler yaparak, televizyon başındaki izleyicilerin sorularına cevap vermektedir. Sizde bu farklı konularla insanı bilgilendiren programı canlı olarak izlemek isterseniz, hafta içi her gün saat 11:00 da Canlı Beyaz TV ekranlarından seyredebilirsiniz. Nur Viral’ın sempatik sunumuyla hayat bulan program beğenilen programlar arasındadır.

Nur Viral Türkiye’nin ilk sağlık programını sunan kişidir. 5 yıl Hayat Ağacı adlı kadın kuşağını da sunmuş, 40 yerel televizyon kanalıyla sevenlerine ulaşmıştır.

Bir önceki yazımız olan Milyonluk Resim Başvuru başlıklı makalemizde Milyonluk Resim Başvuru, Milyonluk Resim Başvuru sonucu ve Milyonluk Resim Başvuru sonucu takip hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ