Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

  • 08 Ekim 2018
  • Kim Milyoner Olmak İster Başvuru için yorumlar kapalı
  • 519 kez görüntülendi.
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yayınlandığı ilk günden itibaren seyircisini ekran başına kitlemeyi başarmış birlikte hem eğlenirken hemde genel kültürümüzü aydınlatmamıza bilmediklerimizi öğrenmemize yardımcı olmuştur.Kim 500 bin ister yarışma programı ile aynı format ta olan ve yani sezon ocak 1 itibari ile ekranların karşısında yerini almıştır.Murat Yıldırım’ın en eğlenceli sunumu ile yeni bir aydınlık kazanan kim milyoner olmak ister yarışma programı atv ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Dünya’nın en çok eğlendiren ve en çok kazandıran bilgi yarışması olan kim milyoner olmak ister yarışma programında sizde yerinizi alın ve başvurularınızı yapın hem eğlenceli ve keyifli bir zaman geçirmek hemde iyi bir para kazanmak için kim milyoner olmak ister yarışma programı başvurusu yaparak unutamayacağınız bir anı kalsın istemez misiniz? Şimdi gelin kim milyoner olmak ister başvurusu nasıl yapılır birlikte bakalım ve bende yarışabilir miyim diye merak edenlerle birlikte başvurumuzu yapalım.
Bu sezona da sımsıkı hazırlanan kim milyoner olmak ister yarışma programında bu sene 1 milyonluk soruyu kimler görecek kimler ne kadar kazanıp kimler nerede elenecek belkide siz 1 milyonluk soru için yarışacaksınız kim bile bilir işte sizlere fırsat sizde kim milyoner olmak ister başvuru formunu doldurun sizde kazanın ve bu eğlenceli hatıra dolu bir anıyı yaşama fırsatı kazanın.

Peki kim milyoner olmak ister başvuru nasıl yapılır? Başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? ve merak ettiğiniz her şey şimdiki yazımızla beraber yayınlayacağız.Ama öncelikle yarışmanın formatın dan sizler için kısa bir kaç bilgiyle özetlemek gerekir bildiğiniz üzere yarışma 15 sorudan oluşan bir formatta sahiptir 2 adet baraj aşaması var.İlk olarak ilk iki soruya kadar 15 saniyelik bir cevap süresi ile ilk baraj geçilir ve 1000 TL ödül kazanılır çekilseniz veya elenseniz dahi o tutarı kazanmış sayılırsınız. İkinci baraj sorusu ise 7 ci sorudadır onu bilmeniz taktirde 15 bin lira kazanırsınız ve artık süre sıkıntınız kalmadan devam edersiniz birde yarışmanın başında verilen joker haklarınıza bir yeni eklenmiş olur.Daha sonra ise baraj soru ve süre sıkıntınız yoktur.
Bir diğer konu ise yarışmanın başında 3 joker ile yarışmaya başlarsınız

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

1.jokeriziniz seyirci jokeridir

2.jokeriniz telefon jokeri

3 jokeriniz %50 yani yarı yarıya jokeriniz dir.

Ve ikinci baraj sorusundan kazandığınız diğer jokeriniz e eklenir bu jokerde çifte cevap jokeridir.

Kim milyoner olmak ister başvuru sistemleri iki aşama dan oluşmaktadır birinci aşama online web sitesi üzerinden kimlik bilgilerinizi ve istenen bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru koşullarında istenilen şartların neticesinde başvuru yapılmaktadır bir diğer sistem iste whatsaap uygulaması üzerinden başvuru yapma şansına sahipsiniz. Ama en etkili ve garanti yöntem olan online başvuru seçeneğini kullanmanız hem daha pratik başvuru yapabilir.Hemde daha çabuk olumlu netice alabilmenizi sağlamaktadır.Ayrıca başvuru yapıldıktan sonra mulakat için çağrılacaksınız mulakat sonucu size bilglendirildikten sonra davet edilip katılacağınız gün bilgilendirilecek ve o gün katılımınız gerçekleşecektir.Başvuru formatına katılmanız için tabi ki bazı kurallar vardır.Bu kurallar şu şekildedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

1-15 yaşının üstende olanlar yarışmaya başvuru yapabilir ve katılabilirler 15 yaşın altındaki başvuru sahipleri yaptıkları başvuru mulakattan geri dönecektir.

2- Yarışma kuralları gereğince aynı aileden iki kişi aynı gün yarışamazlar.

Kim milyoner olmak ister basvuru whatsaap ile

Bir diğer seçenek olan whatsap üzerinden başvuru yapmak isteyen adaylarımızın 0553-043-43-43 nolu whatsaap hattından kendilerinizi tanıtan bir bir video göndermeleri gerekir.Ve video da kimlik bilgileri ve kendilerinden bahsetmeleri gerekmektedir en kısa 90 saniyelik bir video olmalıdır.Bizlerin nadiren tavsiye ettiği bir sistemdir
kesinlikle form doldurarak kim milyoner olmak ister basvurusu yapılması daha olumlu netice sunmaktadır

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Bir önceki yazımız olan Yaparsın aşkım başvuru başlıklı makalemizde başvuru yaparsın aşkım, ilker ayrık yaparsın aşkım ve yaparsın askım hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ