Survivor Başvuru 2019

  • 13 Kasım 2018
  • Survivor Başvuru 2019 için yorumlar kapalı
  • 284 kez görüntülendi.
Survivor Başvuru 2019

Survivor Başvuru 2019

Survivor Başvuru 2019 Türkiye’nin hiç şüphesiz en çok izlenen ve en heyecanlı yarışma programı Survivor Yarışma programı başvuruları başlamıştır.Acun medyanın yapımıyla ve Tv8 ekranlarında Survivor 2019 yarışmasının 10. Yılının başvuruları başladı.Henüz ünlü kadrosu net olarak açıklanmazken gönüllü kadrosu da yavaş yavaş başvuruları başlamış bulunmaktadır.Sizler de Survivor 2019 başvuru yapmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit şimdi nasıl başvuru yapılır kısaca bilgi verelim.

Survivor Başvuru 2019

Survivor yeni sezon başvuruları başladı

Türkiye televizyonlarında artık bir olmazsa olmaz program haline gelen ve Sayın Acun Ilıcalının muhteşem projelerinden biri olan ve her yıl olduğu gibi bu yılda ekranlarına adeta kitlenmeye hazır olun zorlu parkurlar kıyasıya yarışlar ve muhteşem yarışmalarıyla survivor 2019 şimdiden bomba gibi gelmeye hazırlanıyor sizlerde birer yarışmacı olmak için yapmanız gereken survivor başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Survivor Başvuru 2019

Survivor Başvuru Formu 2019

Survivor Başvuru Formu ve survivor başvurusu hakkında bilmeniz gerekenler ve izlemeniz gereken yol şu şekildedir.Öncelikle Survivor Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız ve kesinlikle hatalı işlem yapmamanız gerekmektedir. Survivor başvuru formu 2019 hakkında dikkat etmeniz gereken en önemli kısımlardan biri olan iletişim bilgileriniz ve sorulan sorulara doğru cevap vermenizdir. Survivor başvuru formunu eksiksiz ve tam doldurduktan sonra kendinizi tanıtan bir videoda eklemeniz gerekmektedir.

Survivor Başvuru 2019

2019 Survivor yarışmacı başvurusu için tıklayın

Survivor Başvuru 2019 yeni sezon hazırlıkları hızlı tempo ile başlayan survivor 2019 yarışmasına katılım sağlamak ve yarışmacı olmak çin Survivor Başvuru 2019 formunu doldurmanız gerekmektedir.Başvuru formuna aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

” www.tv8basvuru.com ” resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz

Survivor 2019 başvuru sonucu

2019 Survivor yarışmacı başvuru sonucu ve başvuru hakkında bilmeniz gerekenler şu şekildedir . Survivor 2019 başvuru formunu doldurduktan sonra ve tanıtım videonuzu gönderdikten sonra başvurularınız sonuçlanması için mulakata çağırılacaksınız ve mulakattan sonra Survivor başvurusu başvuru sonucu 15 iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir

Survivor Başvuru 2019 Başvuru Soruları

* Yüzme biliyor musunuz?
* Kendinizi kısaca 3 kelime ile anlatın
* Daha önceden katıldığınız başka tv programı var mı?
* Survivor’a katılma nedeniniz nedir?
* Başınıza gelen en kötü olay nedir ?
* Her hangi bir sağlık probleminiz var mı ? Ameliyat geçirdiniz mi?
* En çılgın olarak yaptığınız şey nedir ?
* Uğraştığınız bir spor var m?
* Yaşadığınız en ilginç olay nedir?
* Survivor’a katılırken en belirgin özelliğiniz nedir?

Not : Survivor kuralları gereğince Kalıcı bir hastalığınızın olmaması gerekmektedir ve Diyabet hastaları başvurusu kabul edilmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Hadi Bilgi Yarışması başlıklı makalemizde hadi, Hadi Bilgi Yarışması ve Hadi Bilgi Yarışması İpucu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ