Yaparsın Aşkım Başvuru Sonucu

  • 10 Ekim 2018
  • 631 kez görüntülendi.
Yaparsın Aşkım Başvuru Sonucu

Yaparsın Aşkım Başvuru Sonucu

Türkiye’ nin en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programı olan yaparsın aşkım yeni sezonda da fırtına gibi esmeye başladı. Yeni sezon da Fox Tv ekranların da yayınına devam eden yaparsın aşkım yarışmasının efsanevi sunucu İlker AYRIK ile bir başka eğlenceli ve keyif bir hale bürünmesi de hem ekran başındaki izleyicilerin hemde yarışmaya katılan seyircilere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. Eğer sizler başvuru yapmadıysanız Başvurunuzu hemen yapın ve kazanmaya başlayın.

yaparsın aşkım başvuru sonuç

yaparsın aşkım başvuru sonuç

Yaparsın aşkım başvuru sonucu takip

Yaparsın aşkım başvurunuzu yaptıysanız .Başvurularınızın sonucunu öğrenmek için neler yapmalısınız şimdi sizler için paylaşmak sizleri bilgilendirme adına kısaca ve anlaşılır bir şekilde özetlemek gerekirse başvurunuz yaptığınız zamanda başvuru onayla butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen teşekkürler katılımız sağlandı mesajının altında yazan 9 haneden olan referans numaranız verilmektedir ve bu referans numarası çok önemlidir.Çünkü başvuru esnasında vermiş olduğunuz iletişim numaraların dan sizlere ulaşarak mülakat günü ve tarihi ile bilgide sizlerin referans numaraları da sorulacaktır. O bakım dan referans numaranız önemlidir.

yaparsın aşkım başvuru sonucu referans

yaparsın aşkım başvuru sonucu referans

Yaparsın aşkım başvuru mülakat sonucu

Yaparsın aşkım yarışma programının başvurusu yapıldıktan sonra referans numaranızı aldıktan sonra sizleri telefon ile veya vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılarak sizlere mülakat tarihi, mülakat yeri ve saati bildirilecektir O zaman zarfında mülakata katılım sağlayacak katılım sağlamayanların başvurusu iptal olacaktır. Peki önemli konu ise mülakat sonuçları ne zaman çıkmaktadır. Yaparsın aşkım başvuru mülakat sonucu 3 ile 15 iş günü içerisinde tarafınıza bildirilecektir.

yaparsın aşkım mülakat günleri

yaparsın aşkım mülakat günleri

Bir önceki yazımız olan Sanal Pos Nedir? başlıklı makalemizde sanal pos, sanal pos nasıl alınır ve sanal pos nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Leyla dedi ki:

    Basvuruyu yaptim ama yanlislikla sayfa kapandi kodu alamadim yardimci olurmusunuz lutfen

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Leyla hanım sayfa kapandı kodunuzu alamadıysanız tekrar bir başvuru yapmanız gerekmektedir

BİR YORUM YAZ