Yemekteyiz Başvuru

  • 09 Ekim 2018
  • 549 kez görüntülendi.
Yemekteyiz Başvuru

Yemekteyiz Başvuru

Yemekteyiz Başvuru ve Yemekteyiz Programı hakkında bilmeniz gerekenler ve merak ettiğiniz her şeyi sizler için araştırdık derledik sunuyoruz.Öncelerde bir çok farklı konsep ile karşımıza gelen yemek yarışmalarının aksine çok daha eğlenceli adil bir yarışma olan yemekteyiz yarışma programı TV8 ekranlarda can bulmasıyla beraberinde izleyicilerin adeta gözdesi haline gelen bir yarışma programı olmayı başarmıştır gerek rekabetin gerekse eğlencenin yanına birde birbirinden renkli yarışmacıları ile adeta bir ekran klasiği haline gelen yemekteyiz yarışma programına ilgi oldukça yüksek muhteşem kadrosu ve Tv8 aydın fikirleri ile tarifsiz bir program haline gelen ve güleç yüzlü yarışma sunucusu herkezin de yakından bildiği kiralık aşk dizisinde fırtına gibi esen Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla ayrı bir renk katan tabi ki en iyi seslendirmelerin yaratıcısı dış sesin mükemmel yorumlarıyla ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor.

Birbirinden eğlenceli yarışmacıların katıldığı yemekteyiz yarışma programına sizler de başvuruda bulunabilirisniz ve sizlerde hem eğlenip hemde büyük ödülü kazanabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey yemekteyiz yarışma programının başvuru formunu doldurarak müraacat etmektir.

yemekteyiz başvuru formu

yemekteyiz başvuru formu

Yemekteyiz başvuru formu

Türkiye’nin en eğlenceli ve kazandıran yarışma programı olan yemekteyiz yarışmasına katılmak isteyenlerin şu yöntemleri izlemesi gerekmektedir. Öncelik yapmanız gereken yemekteyiz yarışma programı başvuru formunu eksiksiz doğru olduğundan emin bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.İstenilen bilgileri girdikten sonra formu tamamla butonu ile formun eksiksiz bir şekilde doldurmuş olup tamamladığını bildirmiş olacaksınız. Ve size bir bilgi mesajı gelecektir.Teşekkürler talebiniz işleme alınmıştır gibi ve referans numarası verilecektir.Daha sonra başvurunuzu takip edebilmeniz açısından verilen bir referans şifresi olacaktır.

Yemekteyiz Başvuru Sonucu Takibi

Yemekteyiz yarışmasına yapmış olduğunuz başvurunuzun takibini ve sonucunu öğrenmek isteyen katılımcı adaylarımızın yapmaları gerekenler sizlere verilen referans numaraları ile tv8 resmi web sayfasını ziyaret ederek başvuru sonucunuzu öğrene bilir ve başvurunuzun ne durumda olduğunu yemekteyiz başvuru sonucu takibi sayfasından öğrenebilirsiniz.

yemekteyiz

yemekteyiz

Yemekteyiz

Yemekteyiz yarışma programı 5 yarışmacıyla pazartesiden cuma gününe kadar devam eden haftanın 1 gününden itibaren yarışılmaya başlanan ve birbirlerine puan vererek birincinin belli olduğu yarışma programıdır.
Yemekteyiz haftanın 1 günü pazartesi günü bir yarışmacı yemeklerini yapar diğer 4 yarışmacı ise yemeklerin tadına bakar ver birbirlerine oy verirler sırasıyla bu bir haftalık döngü bu şekilde devam eder ve cuma günü son yarışmacı yarıştıktan ve puanlar toplandıktan en son Onur Büyüktopçu Haftalık puanlarını yarışmacılara dağıtır ve yarışma sonucunda en çok puanı toplayan yarışmacı yarışmayı kazanmış kabul edilir.Yarışmanın ödülü olan 10 bin Türk lirası değerindeki ödülün sahibi olur.

Yemekteyiz yarışma kuralları

Yemekteyiz yarışma programlarının birden fazla konseple karşımıza gelmesi ile birlikte bu yeni versiyon yemekteyiz programında ilk göze çarpan sunucu faktörüdür hatırladığınız üzere eski programlarda sadece dış ses yönlendiriyordu şimdi ise Onur Büyüktopçu ‘nun sunumu ile farklı bir konsept haline gelen ve daha keyifli bir hal alan yemekteyiz yarışmasın da kurallar da bu yönde ilerliyor sunucunun da oy verme hakkı doğuyor ve haftanın her günü bir yarışmacıda yarışılıyor haftanın sonuncu günü puanlar toplanıyor ve kazanan belli oluyor.

yemekteyiz puan

yemekteyiz puan

Yemekteyiz merak edilenler

Şimdi sıra yemekteyiz yarışmasın da merak ettiğiniz şeyleri kısaca açıklık getirelim hafta sonunda toplanan puanlarda eşitlik olursa ikramiyeyi kim alır.Eğer yarışmanın son gününde puanlarda eşitlik olursa yarışmada belirlenen ödül iki yarışmacıya da eşit bir şekilde tanzim edilir. Bir diğer soru ise yarışma sırasın da belirlediğiniz menüdeki yemekler yetişmezse ne olur ? Bunun için değişen bir şey yoktur yarışma formatı gereğince yarışmada yarışacağınız gün belirlemiş olduğunuz menü listesinde ki yemekleri yetiştiremediğiniz takdir.Yetişen yemeklerinizle puanlandırılmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu Takip başlıklı makalemizde başvuru sonucu takip, kim milyoner olmak ister ve kim milyoner olmak ister başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hüseyin dedi ki:

    Merhaba ben başvuru yaptım iki hafta önce sonuç gelmedi nasıl öğrenebilirim

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Hüseyin bey 15 iş günü içerisinde dönüş sağlanmaktadır

BİR YORUM YAZ