Yeni Bir Ben Başvuru

  • 15 Ekim 2018
  • Yeni Bir Ben Başvuru için yorumlar kapalı
  • 378 kez görüntülendi.
Yeni Bir Ben Başvuru

Yeni Bir Ben Başvuru

Yeni Bir Ben Başvuru hakkında bilmeniz gerekenler ve daha fazlası için sizlere yardımcı olmak adına araştırdık ve sunmaktayız Türkiye de daha önce böyle bir formatta yarışmanın olmadığı yeniz bir ben yarışması şöyle kısaca bilgi vermek isterim bildiğiniz üzere yeni bir ben yarışmasında A dan Z ye değişim için bir adım olarak görülen yeni stil yeni yaşam yeni bakış açısı oluştura bilecek çok farklı bir program yaşam tarzınızı değiştirin ve ye bir ben programına sizde katılın derim kısaca bilgi vermek gerekirse moda ile ilgili bakış açınızı değiştirecek ve ben iyi bir moda takipcisiyim diyorsanız işte size fırsat kendi tarzınızı yaratın rakiplerinizi eleyin hem ödül kazanın hemde Türkiye de yeni bir ben formatıyla bir moda dahi olduğunuzu ispatlayın 5 Bayan yarışmacıdan birinci olun ödülleri kazanın ve yeni bir ben yarışması galibi olun. Güzellik ve modaya dayalı bu programda eğlence yeni stiller moda ile ve yaşam kalitesi ile ilgili her şey var.

Bu oyunda bende varım diyen moda ve güzellikte üstüme düşenin en iyisini yaparım ufak dokunuşlarla adeta gözleri kamaştıracak hamlelerde bulunurum ve bende bu yoldayım derseniz sizde katılın ve sizde yeni bir ben programında yerinizi alın yapmanız gereken tek şey yeni bir ben başvurusunu doldurmak ve burada olduğunuzu kanıtlamak

yeni bir ben başvuru

yeni bir ben başvuru

Yeni Bir Ben Başvuru Formu

Yeni bir ben başvuru formu için yapmanız gerekenler ve merak ettiklerinizi kısaca anlatacağız. Türkiye de bir ilk olan daha önce benzeri stil yarışmalarından daha farklı bir konsepte sahip bu yarışmada sizlerde katılım sağlaya bilir ve rakiplerinizle kıyasıya yarışlara katılabilirsiniz.Peki ne yapmam gerekir derseniz yapmanız gereken tek şey yeni bir ben başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Yeni bir ben başvuru formunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. En önemli bölümler ise kimlik bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz bunları kesinlikle dikkatli ve okuyarak doldurmalısınız yanlış yazılan veya yanlış yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Yeni bir ben başvuru formu için Kanal D nin resmi web sitesi adresini ziyaret ederek veya whatsaap üzreinden başvuruda bulunabilirisniz. Henüz whatsaap hattı numarası yayınlanmamıştır. Ayrıca başvuru esnasında yükleme yapacağınız fotoğraf 3 ay eskiye kadar kabul edilmektedir daha eski fotğraflar geçersiz sayılacaktır.

yeni bir ben başvuru formu

yeni bir ben başvuru formu

Buradaki link adresinden ulaşabilirisniz

” https://www.kanald.com.tr/yeni-bir-ben/yeni-bir-ben-basvuru-formu ”

Yeni Bir Ben Yarışması Hakkında

Türkiye’de daha önce benzeri ama tam anlamıyla böyle bir formatta olmayan bir yarışma olan yeni bir ben yarışmasında 5 bayan yarışmacı olarak yarışılmaktadır günlük giyim makyaj ve bakımlar yapılarak değerlendirilmekte sonra puanlanmaktadır. Bu 5 yarışmacıdan biri galip gelecektir ödülün sahibi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çarkıfelek Başvuru başlıklı makalemizde Çarkıfelek, Çarkıfelek başvuru ve kartıfelek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ