Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru

  • 21 Ekim 2018
  • Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru için yorumlar kapalı
  • 443 kez görüntülendi.
Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru yapmak isteyenler.Katılım şatlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.Peki katılım şartları nelerdir. Türkiye’nin önde gelen sunucularından biri olan Zuhal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen yemek formatlı Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programı başladığı ilk günden beri büyük bir ilgi gösterilmektedir.Daha önce benzeri formatlar da bir yarışma programının olmaması ve Zuhal Topal’ın güler yüzlü ve keyifli sunumuyla birleşen Zuhal Topal’la Sofrada programına sizlerde katılmak yarışmak ve hem mağrifetlerinizi göstermek hemde ödül kazanmak isterseniz yapanız gereken tek şey Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru formunu doldurarak ve başvuru şartlarını sağlayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Başvuru

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu hakkında bilmeniz gerekenler.Yarışmaya katılım sağlayabilmek için yapmanız gerekenler öncelikle Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurmanız gerekmektedir. Bir diğer konu ise bu yarışmaya kayın valideniz ile beraber katılım sağlamanız gerekmektedir.Başvurularınızı dikkatlice eksiksiz ve tam olarak doldurmanız ve fotoğraflı olmak kaydı ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Fotoğrafsız ve eksik bilgiler ile doldurulan Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru formu geçersiz sayılacak ve başvurunuz iptal olacaktır.Kimlik bilgileriniz sizin ve kayın validenizin kimlik bilgileri iletişim bilgileri ve fotoğraflar en önemli kısımlardır. Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru formu için Fox Tv nin resmi internet sitesinden ulaşabilir.Ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu İçin

“https://www.fox.com.tr/Zuhal-Topal-la-Sofrada/ekstra/29/Basvuru-Formu”

Zuhal Topal'la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru ve Kurallar

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru formunu doldurduktan sonra istenen bazı unsurlar şunlardır.Öncelikle 18 yaşını doldurmamış katılımcıların başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.Fotoğrafsız ve yanlış başvuru yapılanları da başvuruları geçersiz sayılacaktır.Bir diğer konu ise Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru formunu doldururken yapılan hatalı bilgiler den dolayı yarışmayı kazanmış olsanız dahi bilgilerinizin yanlış olmasından dolayı kazandığınız ödülün sizlere verilmeyeceğini bilmenizi isterim .

Zuhal Topal'la Sofrada Başvuru

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru

Bir önceki yazımız olan Misafirim Var Başvuru başlıklı makalemizde Misafirim Var Başvuru ve Misafirim Var Başvuru Formu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ